Tutkuların Pençesinde

Tutkuların Pençesinde

 • Yazar : Kresley
 • Yayımcı : Pegasus Yayıncılık
 • Baskı Tarihi : 2013
 • Sayfa Sayısı : 400
 • ISBN : 9786053430926
 • Baskı : 2.Hamur
8

Bu Kitabı Değerlendirmek İster Misiniz?

Tutkuların Pençesinde

Ölümsüzlükten bıkmış bir vampir İstemediği halde ağabeyi tarafından yüzyıllar önce vampire dönüştürülen Sebastian Wroth, yaşamak için bir neden bulamadığı nefret dolu yüzyılları yalnız başına geçirmektedir. Ancak onu öldürmeye gelen muhteşem bir kadın farkında olmadan onun aklını başından alınca, Sebastian için hayat yeni bir anlam kazanır. Onu öldürmek için gönderilmiş bir Valkyrie Merhametsiz Kaderin uzun zaman önce kız kardeşlerini bir vampir saldırısında kaybettiğinde intikam dışında bütün duygulardan arınmış ve hiçbir şey hissetmeyen, soğukkanlı bir katile dönüşmüştür. Ta ki içini alışık olmadığı hislerle dolduran Sebastianla karşılaşana kadar... Tutku dolu bir yarışmada rakip olurlar Bütün ölümsüzlerin kıyasıya rekabet ettiği Hücum yarışmasını kazanmak, herkes için ayrı bir anlam taşımaktadır. Sebastianın gözünde asıl ödül, Kaderinin kalbini kazanmaktır. Kaderin ise dünyanın en ücra köşelerinde şampiyonluğa oynarken kazanacağı ödül ile Sebastian arasında bir seçim yapmak durumunda kalacaktır. Coleun yeni kitabı macera dolu, fazlasıyla sürükleyici ve ateşli. Jill Smith, Romantic Times Kresley Cole heyecan verici, serüven ve tutku dolu yeni kitabıyla karşımızda. Kitabı hemen almanızı tavsiye ediyorum. Sinclair Reid, Romance Reviews Today

 • Gamze & Güliz Gamze & Güliz

  Immortal After Dark serisinin 2. Kitabının yorumu ile geri dönüş yapıyorum. Bana göre ufak sayılan bir rahatsızlık atlattım. Evet şimdi sıra Tutkuların Pençesinde'nin yorumunda : Bu sefer de karşımızda İrfan halkından bir Vampir ve Valkyrie var. Abisi tarafından zorla Vampir'e dönüştürülmüş Çilekeş yani insanlardan kan içmeyen bir vampir olan Sebastian ve Valkyrie'lerin en acımasız savaşlarından biri olan Merhametsiz Kaderin'in arasında geçiyor bu kitap. Kaderin acımasız bir Vampir avcısıdır ve Sebastian'ı avlamaya gider. Fakat içgüdüsel bir şeyler ona engel olur. Sebastian ise istemediği bir hayatı yaşadığını düşündüğü için onu öldürmeye gelen Kader'ine karşı koymaz ta ki Kaderin'in kendi gelini olduğunu fark edene kadar. Kaderin'i elde etmek için onunla birlikte Tılsıma Hücum yarışmasına katılır. Böylece ödülü Kaderin için kazanarak Vampilerden nefret eden gelinini elde etmeyi planlar. Acayip aksiyonlu bir kitaptı. İlk kitabın yanı sıra bu kitapta daha fazla irfan halkı ile karşılaşıyoruz. Ben bir gece içerisinde bitirdim :D Vampilerle kurtadamlar iblisleri filan sevenler için acayip eğlenceli bir seri !

Bu Kitap Hakkında Yorum Yaz;

× Üzgünüz! Yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir!
  × Üzgünüz! Bu kitaba alıntı yapılmamıştır! En kısa zamanda mobil uygulamamızı indirip kendi alıntınızı paylaşabilirsiniz.
Bu Kitaba Sahip Olanlar
Henüz bu kitaba sahip olan bir üyemiz yok
~
Bu Kitabı İsteyenler
~

YazaraAit Diğer Kitaplar