O (Ciltli); Tam Metin

O (Ciltli); Tam Metin

 • Yazar : Stephen
 • Yayımcı : Altın Kitaplar
 • Baskı Tarihi : 2018
 • Sayfa Sayısı : 1064
 • ISBN : 9789752121768
 • Baskı : 2.Hamur
8

Bu Kitabı Değerlendirmek İster Misiniz?

O (Ciltli); Tam Metin

BİR GERİLİM DESTANI Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry'yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren esrarengiz bir yaratığın varlığıdır. Bu korkunç yaratıkla uzun yıllar önce savaşıp ardından kasabayı terk eden ve kendilerine yeni bir hayat kurmuş olan yedi çocuk, artık birer yetişkin olmuş, yaşadıkları dehşet dolu günleri unutmuşlardır. Ancak, anılarının derinliklerine gömdükleri kâbusları, yıllar sonra yeniden gerçeğe dönüşmüştür... Stephen King'in yazımını dört yılda tamamladığı ölümsüz başyapıtını okurken tam da Daily Express'in tarif ettiği gibi, O'nun karanlık dünyasında yaşadığınızı zannedeceksiniz.

 • Betül Akbaş Betül Akbaş

  “Eğer korkularımızın bize engel olmasına izin verseydik, yaptıklarımızın hiçbirini yapamazdık.” 🤡 Öncelikle kitabın içeriğinden bahsetmiyorum çünkü bu kitabı merak eden herkes hikayeyi az çok biliyodur. 🤡 Kitap mükemmel derece de akıcı bir kitap. Ben yavaş okumama rağmen 2 haftada kolayca hiç sıkılmadan bitirdim. 🤡 Bu okuduğum ikinci Stephen King kitabı. İlki Medyum’du ve benim o kadar hoşuma gitmemişti yazarın dili nedense ağır gelmişti, cümle arası sözlerini anlamlandıramamıştım. Bu kitapta da bunun olmasından çok korktum ilk başta evet geçmiş ve gelecek arasında gidip geldiği için biraz karışıklığa neden olsa da yavaş yavaş bölüm tarihlerine bakmadan bile geçmiş veya gelecekte geçen olayı anlattığını kavrayabildim. 🤡 Dediğim gibi mükemmel bi kitaptı hem verdiğim para hem harcadığım vakit bu kitaba değdi. 🤡 Kitap kalın diye gözü korkan arkadaşlar varsa hiç korkmadan gönül rahatlığıyla okuyabilirler çok güzel ve akıcı bir kitaptı.

Bu Kitap Hakkında Yorum Yaz;

× Üzgünüz! Yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir!
  × Üzgünüz! Bu kitaba alıntı yapılmamıştır! En kısa zamanda mobil uygulamamızı indirip kendi alıntınızı paylaşabilirsiniz.

YazaraAit Diğer Kitaplar