Kirli Beyaz

Kirli Beyaz

 • Yazar : Yeşim
 • Yayımcı : Destek Yayınları
 • Baskı Tarihi : 2015
 • Sayfa Sayısı : 232
 • ISBN : 9786053110422
 • Baskı : 2.Hamur
8

Bu Kitabı Değerlendirmek İster Misiniz?

Kirli Beyaz

Bir kadın, iki adam... Aşk çıkmazında intikam dolu aşksız bir çatışma... Biri tutkulu diğeri tehlikeli ve dengesiz iki adamın aşkı arasında kalan genç bir kızın tanık olduğu skandallarla birlikte değişen hayatı... Kendini çalıştığı medya sektörünün çalkantıları içinde bulan Aslının eski dingin yaşamına geri dönmesi artık mümkün değildir. Türkiyenin ünlü ve güçlü gazetecilerinden birinin ihtiras, seks ve yolsuzluklarla dolu skandalları genç ve güzel televizyoncu Aslının taşıdığı yüklerden biri haline gelmiştir. "Güzel kız, iktidar oyununun karanlık planlarını görmezden gelemeyeceğine karar verir ve kendini aşk, ihtiras ve ihanetle örülü nefes kesici bir serüvenin içinde bulur."

 • Deniz Gürçay Deniz Gürçay

  #kirlibeyaz Bir kadın, iki adam... Aşk çıkmazında intikam dolu aşksız bir çatışma... Biri tutkulu diğeri tehlikeli ve dengesiz iki adamın aşkı arasında kalan genç bir kızın tanık olduğu skandallarla birlikte değişen hayatı... Kendini çalıştığı medya sektörünün çalkantıları içinde bulan Aslı’nın eski dingin yaşamına geri dönmesi artık mümkün değildir. Türkiye’nin ünlü ve güçlü gazetecilerinden birinin ihtiras, seks ve yolsuzluklarla dolu skandalları genç ve güzel televizyoncu Aslı’nın taşıdığı yüklerden biri haline gelmiştir. “Güzel kız, iktidar oyununun karanlık planlarını görmezden gelemeyeceğine karar verir ve kendini aşk, ihtiras ve ihanetle örülü nefes kesici bir serüvenin içinde bulur.”👍 @yesimdemir34 medya dünyasının çirkin ilişkilerini oldukça başarılı bir kurgu ile,cesurca kaleme almış,akıcı ve sürükleyici bir kitaptı.Okumayanlara tavsiye ederim.😉 #tavsiyekitap #destekyayınları #okudumbitti #hayallervekitaplar #yeşimdemir #arkakapak

Bu Kitap Hakkında Yorum Yaz;

× Üzgünüz! Yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir!
  × Üzgünüz! Bu kitaba alıntı yapılmamıştır! En kısa zamanda mobil uygulamamızı indirip kendi alıntınızı paylaşabilirsiniz.
Bu Kitaba Sahip Olanlar
~
Bu Kitabı İsteyenler
~

YazaraAit Diğer Kitaplar