Kayıp Zamanın İzinde (2 Cilt)

Kayıp Zamanın İzinde (2 Cilt)

 • Yazar : Marcel
 • Yayımcı : Yapı Kredi Yayınları ( YKY )
 • Baskı Tarihi : 2019
 • Sayfa Sayısı : 3148
 • ISBN : 9789750818127
 • Baskı : 2.Hamur
8

Bu Kitabı Değerlendirmek İster Misiniz?

Kayıp Zamanın İzinde (2 Cilt)

Marcel Proust'un dev yapıtı Kayıp Zamanın İzindenin tümü Delta Dizisinde bir arada... Delta Dizisi, şık tasarım ve baskısıyla edebiyatın önemli isimlerinin birden fazla kitaba yayılan büyük külliyatlarını ve önemli eserlerini bir arada okura sunuyor. Zaman'ın peşi sıra sürdürülen yolculuğun tüm halkaları Swann'ların Tarafı'yla, Çiçek Açmış Genç Kızların Gölgesinde, Guermantes Tarafı, Sodom ve Gomorra, Mahpus, Albertine Kayıp ve Yakalanan Zaman bir arada. Yirminci yüzyıla modern romanın başyapıtlarından biri olarak damgasını vuran bu yapıta "Dev" tanımlaması kadar uygun düşecek başka bir tanım yok herhalde.

 • Tolga YARICI Tolga YARICI

  Zamanın çok hızlı aktığını, hayatın ellerinden kayıp gittiğini düşünen insanların okuması gereken yazar. Gündelik hayatta, pek çok insanın farkına bile varamadığı sonsuz sayıda ayrıntıyı yakalayıp kelimelere dökme yeteneği hayret verici, hayranlık uyandırıcıdır. Soğuk bir havada sımsıcak bir çayın verdiği mutluluk hiç bir şekilde tarif edilemez, aynı şekilde çaydan sonra, yoğun bir günün ardından, sıcacık bir yatakta yavaş yavaş uykuya dalmanın verdiği keyfin de tarifi yoktur. İşte marcel proust'un kayıp zamanın izinde serisi de bu tarif edilemez mutluluğun ta kendisidir; uyku gibi yavaş yavaş ve derin, çay gibi sıcacık.

Bu Kitap Hakkında Yorum Yaz;

× Üzgünüz! Yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir!
  × Üzgünüz! Bu kitaba alıntı yapılmamıştır! En kısa zamanda mobil uygulamamızı indirip kendi alıntınızı paylaşabilirsiniz.
Bu Kitaba Sahip Olanlar
Henüz bu kitaba sahip olan bir üyemiz yok
~

YazaraAit Diğer Kitaplar