Ejderha Dövmeli Kız

Ejderha Dövmeli Kız

 • Yazar : Stieg
 • Yayımcı : Pegasus Yayıncılık
 • Baskı Tarihi : 2013
 • Sayfa Sayısı : 648
 • ISBN : 9786054263301
 • Baskı : 2.Hamur
8

Bu Kitabı Değerlendirmek İster Misiniz?

Ejderha Dövmeli Kız

41 ülkede rekor satış yapan kitaplarının başarısını göremeden 50 yaşında hayata veda eden İsveçli gazeteci Stieg Larssonun zihne kazınacak sahneler, çarpıcı ve canlı karakterler, okurları adeta yerlerine çivileyecek sürükleyici bir kurgu ile her sayfasını ağır ağır ve dokuyarak yazdığı Millennium serisinin ilk kitabı Ejderha Dövmeli Kızı okuduktan sonra, Gefle Dagblad gibi bundan daha iyisi yapılamaz diyebilirsiniz. Ama bu erken bir karar olabilir. Son sözü söylemeden ikincisini beklemenizi tavsiye ederiz. Olağanüstü Okuyucular kitabı okurken yerlerinden bile kıpırdayamayacak. -SUNDAY TIMES "Bu kitabı okumaya başladı- ğınızda, ilk adımı hiç atmamış olmayı dileyeceksiniz. Çevreniz kararacak ve kendinizi öykünün içinde bulacaksınız" -BILD AM SONNTAG Bu kitap kendisi için söylenen her bir övgü sözcüğünü hak ediyor Üçlemenin geri kalan iki kitabı bunun yarısı kadar bile iyi olsa, Larsson bize müthiş bir miras bırakmış olacak. -SHARON WHEELER Larssonun bu kitabı saatli bir bomba gibi... -BOB CORNWELL Hipnotize edici. -USA TODAY Tam bir dinamit. -LIZ SMITH Çılgınca Müthiş bir gerilim. -THE WASHINGTON POST Büyük bir açlıkla okunacaktır -OBSERVER Larssonun kitapları hayatımız için bir tehlike oluşturuyor. Parklar okuyucularla tıka basa dolacak, çalışma dünyası altüst olacaktır. Bütün bunların nedeni hiç kimsenin kitabı elinden bırakamamasıdır. -BAMS

 • Özcan Arabacı Özcan Arabacı

  Çok methini duydum bir gün okurum belki

 • Zeynep Şıvgın Zeynep Şıvgın

  hayatımda okudum en iyi kitaplardan.heyecanli, sürükleyici ve ne olacak diye diye bitirdiginiz kalın bir kitap

 • Serpil Çırak Serpil Çırak

  Başta yavaş ve güzel bir girişle sizi kitaba hazırlıyor. Olayın içine girememekten başta korkmuştum. Beklediğimden yavaş bir şekilde devam ediyordu. Buna rağmen baş karakterdeki kadının güçlülüğüne hayran kalarak başladım. Olay ilerledikçe acaba ne olacak, Lisbent şimdi ne yapacak derken son bölüme gelmiştim. Dili akıcı ve anlaşılır. Polisiye romanı denebilir ama bir kadının tek başına bir ekip gibi olması beni daha çok hayran bıraktı. Güçlü bir roman okumak isteyenlere tavsiye ederim. Ben 3 kitabı arka arkaya okumuştum, bu şekilde olaydan kopmadan, heyecanı kaybettirmeden bitirdim. İyi okumalar :)

 • Cise Ak Cise Ak

  Bu seriyi daha önce duymuştum ve itiraf etmeliyim ki önyargıyla okumaya başladım. Ve hikayenin başlarında kitabı bırakmayı düşündüm. Ama benim bir kuralım vardır. 100 sayfa kuraşı. İyi ki bu kurala uymuşum. Hikaye akıcı bir şekilde ilerliyor. Hem merak ettiriyor hem de olaylar çok hızlı gelişmiyor. Yeni yazarların en önemli problemi de bu sanırım. Ama bu kitapta her şey olması gerektiği gibi. Polisiye sevenlerin bayılacağını düşünüyorum. Hem bu kitaba hem de seriye.

 • Selçuk çarbaka Selçuk çarbaka

  #okudumbitti Evet benim için uzun soluklu bir kitap oldu #Ejderhadövmelikız , hikaye olarak gayet akıcı konu olarak bilindik olsa da yazar bunu hissettirmeden gayet ustalıkla okuyucuya yansıtmış. Kitabın içeriğine çok fazla girmek istemiyorum ama alıp okuyun tavsiyemdir. Artık filmini gönül rahatlığıyla izleyebilirim 😊 Lakin şöyle bir sorun var ki ben yanlış zaman da okudum kitabı😊 bu aralar çok polisiye okuduğum için uzun bir süre polisiye okumayı düşünmüyorum.

 • Deniz Karahan Deniz Karahan

  çok güzel bir seri. yazarı serinin ortasında öldü ama başka bir yazar devam ettirdi. tavsiye ederim.

Bu Kitap Hakkında Yorum Yaz;

× Üzgünüz! Yorum yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir!
  × Üzgünüz! Bu kitaba alıntı yapılmamıştır! En kısa zamanda mobil uygulamamızı indirip kendi alıntınızı paylaşabilirsiniz.

YazaraAit Diğer Kitaplar